Przeprowadzki biur i firm - Łódź

Nasza firma, Przeprowadzki Pegaz, zajmuje się nie tylko transportem zawartości mieszkań, ale również przeprowadzkami firm i biur. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy idealny systemem, dzięki któremu jesteśmy w sprawny oraz bezpieczny sposób przetransportować całe biura. Wiemy, że nie jest to prosta rzecz i aby skutecznie to wykonać trzeba dobrze to rozplanować, w taki sposób który pozwoli firmie działać następnego dnia w nowym miejscu.

Jak wygląda przeprowadzka firm i biur?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby wszystko przebiegło bez zakłóceń, aby przeprowadzka biura i firmy nie dezorganizowała życia firmy, ponadto co jest konieczne. Nasza oferta przeprowadzki biura obejmuje nie tylko demontaż oraz montaż mebli, ale również odpowiednie zabezpieczenie mebli oraz firmowego sprzętu. Dbamy o to, aby cały sprzęt, meble oraz dokumenty dotarły na miejsce w sposób nienaruszony.

Nasza firma realizuje usługi przeprowadzek firm i biur w Łodzi oraz na terenie całego Kraju. Serdecznie zapraszamy do wysyłania zapytań na adres mailowy. Wycena naszych usług jest darmowa. Nasz cennik mogą Państwo zobaczyć na tej stronie, a wszelkie zapytania mogą Państwo kierować przez formularz kontaktowy, znajdujący się poniżej.

KONTAKT

Jak zamówić przeprowadzkę?

phone_iphone

TELEFON

Zadzwoń do nas! To najszybsza metoda kontaktu! +48 791 128 745

Zadzwoń

email

EMAIL

Napisz do nas na email: kontakt@przeprowadzki-pegaz-lodz.pl

Napisz

Wynajmij naszą ekipę przeprowadzkową

Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:

E-mail:

Data przeprowadzki:

Przeprowadzka/transport z (miasto i ulica):
Przeprowadzka z:
Piętro:
Przeprowadzka/transport do (miasto i ulica):
Przeprowadzka do:
Piętro:
Uwagi do przeprowadzki badź wynajmu magazynu:

Administratorem danych gromadzonych ten formularz jest firma przeprowadzkowa Pegaz Łódź. Dane gromadzone są jedynie w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Masz prawo prosić Administratora o usunięcie przesłanych danych.

Wpisz: aowd