Wynajem magazynów - Łódź

Firma Przeprowadzki Pegaz poza standardowymi usługami transportowymi i przeprowadzkami oferuje Państwu również wynajem magazynów. Magazyny mogą służyć Państwu jako domowe magazynki, mieszcząc w nich rzeczy na które nie ma miejsca w domu, a nawet biurze. Po prostu jest to miejsce, w którym możemy przechowywać rzeczy na które nie ma miejsca w domu lub biurze, a wiemy, że jeszcze kiedyś nam się przydadzą. Są one dostępne dla klienta przez 24h przez siedem dni w tygodniu.

Posiadamy szeroką ofertę magazynową, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Są to małe oraz duże powierzchnie, oferowane w przystępnych cenach. Jeśli nie wiedzą Państwo, który magazyn na wynajem będzie dla Państwa potrzeb idealny to możecie liczyć na nasze doradztwo w tej dziedzinie.

Jeśli potrzebują Państwo wynająć magazyn to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wycena naszych usług nic nie kosztuje. Proszę wysyłać zapytania na adres mailowy lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Nam mogą Państwo zaufać. Gwarantujemy zadowolenie oraz wybór magazynu odpowiedniego do Państwa potrzeb.

KONTAKT

Jak zamówić przeprowadzkę?

phone_iphone

TELEFON

Zadzwoń do nas! To najszybsza metoda kontaktu! +48 791 128 745

Zadzwoń

email

EMAIL

Napisz do nas na email: kontakt@przeprowadzki-pegaz-lodz.pl

Napisz

Wynajmij naszą ekipę przeprowadzkową

Imię i nazwisko/Firma:

Telefon:

E-mail:

Data przeprowadzki:

Przeprowadzka/transport z (miasto i ulica):
Przeprowadzka z:
Piętro:
Przeprowadzka/transport do (miasto i ulica):
Przeprowadzka do:
Piętro:
Uwagi do przeprowadzki badź wynajmu magazynu:

Administratorem danych gromadzonych ten formularz jest firma przeprowadzkowa Pegaz Łódź. Dane gromadzone są jedynie w celu odpowiedzi na powyższy formularz. Masz prawo prosić Administratora o usunięcie przesłanych danych.

Wpisz: kwdp